Основи наукових досліджень в сфері практичної механіки. Кн. 2

Код: 246860
Наявність: В магазині

390
  • 390 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


Продається комплектом

 

Кн. 2. Експериментальні дослідження. Жук А.Я., Желябіна Н.К., Малишев Г.П.: Навч. пос. - К.: Кондор-Видавництво, 2012. - 224 с. Обкл. тверда. Формат 70х100/16. ISBN 978-966-2781-11-3. Код 246860.

Рекомендовано МОНМС України як навчальний посібник для студентів ВНЗ.

Висвітлено визначальні аспекти та прийоми підготовки і проведення експериментів. Предметно розглянуто сучасну експериментальну техніку загального призначення, а також прилади і пристрої для дослідження гідравлічних систем. В супроводі численних прикладів описано методику аналізу і математичного оброблення результатів експериментальних досліджень, а також методику постановки і проведення планованого експерименту.

Для студентів механічних спеціальностей, які навчаються за програмами бакалаврів, спеціалістів, магістрів, а також і аспірантів та молодих науковців.

Стислий зміст:
Вступ
Розділ 1. Загальні відомості про експериментальні дослідження.
Розділ 2. Тензорезистори і перетворювачі. 1. Загальні відомості. 2. Тензорезисторні перетворювачі. 3. Інші конструкції перетворювачів.
Розділ 3. Вимірювальна та реєструвальна апаратура загального призначення. 1. Датчики. 2. Підсилювачі сигналів. 3. Самописні прилади. 4. Осцилографи. 5. Комп’ютер-осцилограф. 6. Комп’ютер-осцилограф на базі стандартних комунікаційних систем. 7. Реєстратори сигналів.
Розділ 4. Апаратура і датчики цільового призначення. 1. Прилади для вібраційного моніторингу і діагностики. 2. Специфічні засоби для діагностування гідросистем. 3. Прилади для дефектоскопії. 4. Прилади для теплового моніторингу і діагностики.
Розділ 5. Аналіз і обробка результатів дослідів. 1. Загальні положення. 2. Види похибок. 3. Оцінка випадкових похибок. 4. Визначення довірчого інтервалу і імовірності. 5. Виявлення та виключення промахів із серії вимірів. 6. Обробка результатів.
Розділ 6. Планований експеримент. 1. Сфера застосування і особливості планованого експерименту. 2. Основні етапи і принципи планування факторного експерименту. 3. Використання планованого експерименту при прогнозуванні за критерієм зносу.
Література
Додатки

Увага: HTML не підтримується!