Суднові автоматизовані електроенергетичні системи

Код: 247448
Наявність: В магазині

315
  • 315 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


Частина 1. Судновіелектричністанції. ГоліковС.П., ЧорнийС.Г., ЖукД.О., ІвановськийМ.В.: Навч. пос. - К.: Кондор-Видавництво, 2013. - 198 с. Обкл. мяка. Формат 60х84/16. ISBN 978-966-2781-44-1. Код 247448.

Рекомендовано МОНМС України як навчальний посібник для студентів ВНЗ.

У навчальному посібнику наведено значний обсяг інформації, пов’язаної зі структурою і складом сучасних суднових електроенергетичних систем, а також особливостями механізму генерування, розподілу і передачі електроенергії в них. Представлено розширену класифікацію та систему позначень суднового електрообладнання, що входить до складу суднових електроенергетичних систем, розглянуто нормативні вимоги до нього. Особлива увага приділена розгляду засобів захисту суднових електроенергетичних систем, а також питанням експлуатації і технічного обслуговування їх складових.

Навчальний посібник призначено для студентів напряму 6.070104 «Морський та річковий транспорт» (спеціальність «Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики») і напряму «Електромеханіка» спеціальностей «Електричні системи і комплекси транспортних засобів» (спеціалізація «Експлуатація суднових автоматизованих систем»), «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» (спеціалізація «Електромеханічні системи суден»).

Питання, що не висвітлені у перший частині будуть розглянуті у наступних частинах посібника: частина 2 «Автоматизація та управління СЕЕС», частина 3 «Методи розрахунку елементів СЕС», частина 4 «Суднове високовольтне обладнання та його експлуатація».

Стислий зміст:
Вступ
1. Історія розвитку СЕЕС. Нагляд за судновим електрообладнанням.
2. Склад суднової електроенергетичної системи. Суднове електрообладнання.
3. Виробництво електроенергії на судні.
4. Розподіл електроенергії на судні.
5. Суднові розподільчі пристрої та комутаційно-захисна апаратура.
6. Захист суднових електроенергетичних систем і споживачів електроенергії.
7. Суднове електричне освітлення і електронагрівальні прилади.
Список літератури

Увага: HTML не підтримується!