Риторика в філософсько-комунікативному вимірі: навчальний посібник

Код: 418894
Наявність: В магазині

430
  • 430 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Риторика в філософсько-комунікативному вимірі: підручник / В. М. Вандишев, О. С. Переломова. — Київ: Кондор-Видавництво, 2017. — 492 с. Обкладинка тверда.

Навчальний посібник покликаний розширити звичне уявлення про риторику, яке сформувалося у вітчизняній навчальній літературі. Автори показують особливості сучасного стану риторики в Україні, акцентують увагу на темпоральному вимірі риторики, її змісті і значенні в сучасному інформаційному глобальному світі. Особливу увагу в навчальному посібнику приділено риторичній особистості, сучасній політичній риториці, ідеології і практиці переконання в сучасних медіа, а також екзистенційному і прагматичному аспектам риторики.

У навчальному посібнику представлено основні жанри ораторського мистецтва, історію розвитку риторики як мистецтва і науки, а також основні складові риторики: інвенцію, диспозицію, елокуцію, меморію і акцію.

У додатку до навчального посібника представлено працю Аристотеля «Про софістичні спростування» у перекладі українською мовою.

Навчальний посібник стане в пригоді студентам соціально-гуманітарних і негуманітарних спеціальностей університетів – усім майбутнім фахівцям для успішної комунікації в професійній діяльності.


Увага: HTML не підтримується!