Геоінформаційні технології на транспортних потоках України / Панченко С. В., Угненко Є. Б., Саяпін О. С., Шевченко А. О., Орел Є. Ф., Шевченко О. С.

Код: 447827
Наявність: В магазині
ISBN: 978-617-8153-43-4

310
  • 310 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Панченко С. В., Угненко Є. Б., Саяпін О. С., Шевченко А. О., Орел Є. Ф., Шевченко О. С. Геоінформаційні технології на транспортних потоках України: Навч. посібник. — Київ, Видавничий дім «Кондор», 2024. — 196 с.

ISBN 978-617-8153-43-4

У навчальному посібнику викладено сучасні геоінформаційні технології у світі; представлено огляд сучасних інформаційних систем проєктування; геоінформаційні технології на транспорті; апаратне забезпечення для введення, збору, обробки та зберігання інформації і тенденції розвитку; моделі функціонування та керування даними; методи формалізації просторово-розподіленої інформації; загальна характеристика і аналіз об’єкта управління; застосування довідникових, навігаційних та диспетчерських геоінформаційних систем у бізнесі, органах влади, містобудівному кадастрі, плануванні міст та регіонів, інженерних мережах, залізничному, автомобільному та авіаційному транспорті, сільському та лісовому господарстві, а також в екології, обороні та освіті; застосування геоінформаційних систем у транспортному господарстві.

Увага: HTML не підтримується!