Архітектура будівель та споруд

Код: 246669
Наявність: В магазині

1010
  • 1 010 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


Кн. 1. Основи проектування. Вид. 2-ге. Гетун Г.В.: Підр. - К.: Кондор-Видавництво, 2012. - 380 с. Обкл. тверда. Формат 70х100/16. ISBN 978-966-351-335-5. Код 246669.

Затверджено МОН України як підручник для студентів ВНЗ, які навчаються за напрямом підготовки «Будівництво».

У підручнику викладені загальні відомості про будівлі та інженерні споруди, визначені основні вимоги до їх будівництва й експлуатації та розглянуті нормативно-технічні основи архітектурно-будівельного проектування: конструктивні рішення сучасних будівель, нормативні положення з питань збору навантажень і впливів на будівлі, правила виконання архітектурно-будівельних креслень та техніко-економічної оцінки проектних рішень. Розглянуті питання архітектурної кліматології, кліматичного районування території України, санітарно-гігієнічних вимог до приміщень будівель, теплової ізоляції будівель і теплотехнічних розрахунків огороджувальних конструкцій, будівельної світлотехніки, основ світлотехнічного розрахунку приміщень будівель та інсоляції житла, архітектурно-будівельної акустики та шумозахисту в містах і будівлях.

Підручник призначений для студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації, які навчаються на напрямом підготовки «Будівництво».

Стислий зміст:
Передмова
Розділ. 1. Загальні відомості про будівлі та споруди. 1.1. Класифікація будівель і споруд. 1.2. Будівлі та їх елементи, основні поняття і визначення. 1.3. Основні вимоги до будівель та їх елементів. 1.4. Основні положення розрахунку будівельних конструкцій. 1.5. Деформаційні шви будівель. 1.6. Конструктивні системи будівель. 1.7. Будівельні системи будівель. 1.8. Нормативно-технічні основи архітектурно-будівельного проектування. 1.9. Склад і порядок розроблення проектної документації для будівництва. 1.10. Техніко-економічна оцінка проектних рішень будівель. Анотація та висновки до викладеної інформації у розділі 1.
Розділ. 2. Основи будівельної фізики. 2.1. Архітектурно-будівельна кліматологія. 2.2. Теплова ізоляція будівель. 2.3. Будівельна світлотехніка. 2.4. Архітектурно-будівельна акустика. Анотація та висновки до викладеної інформації у розділі 2.
Додатки
Список літератури

Увага: HTML не підтримується!